Kategorie

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Wysyłki i odbiór osobisty

Wysyłka Twojej paczki

 

Generalnie paczki są nadawane w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności w wypadku gdy towar jest na stanie magazynowym wg. kolejności zamówień.

Przesyłki kurierskie obsługiwane są przez firmę Patron-Service do dużych miast a do pozostałych przez firmę DHL lub UPS.

Z przyczyn technicznych przesyłek kurierskich nie możemy nadawać w czwartki, (oraz dni wolne od pracy).

Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki.

W szczególnych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do zmiany wybranego sposobu dostawy - cena przesyłki nie ulegnie przy tym zmianie.

Koszty transportu mogą ulec zmianie ze wzglęgu na duże gabaryty niektórych przedmiotów wchodzących w skład przesyłki. Doradzamy zebrać kilka produktów w jednym zamówieniu aby uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień jeżeli ich sumaryczna waga przekracza 30 kg, w takim przypadku koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Ważne !
Opakowania są odpowiednich rozmiarów i twoje produkty są dobrze zabezpieczone. Należy jednak sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera. W przypadku uszkodzeń przesyłki są ubezpieczone lecz należy spisać protokół uszkodzeń wraz z kurierem. Składając podpis odbioru oświadczamy , że odbieramy towar nie uszkodzony i tym samym pozbawiamy się prawa reklamacji przesyłki. 

Zastrzegamy sobie prawo do przedłużenia terminu realizacji zamówienia w przypadku towarów o niskim stanie magazynowym. (możliwości zamówień na innych platformach sprzedaży ). W przypadku gdy towar jest w trakcie dostawy z innych krajów (szczególnie z USA i Brazylii)  termin ten może się wydłużyć z przyczyn od nas niezależnych, o czym będą Państwo niezwłocznie poinformowani.

Istnieje opcja dostarczenia przesyłki w godz. 18 a 22 lub w sobotę wtedy opłata wynosi o ok 50% więcej (dotyczy większych miast)  , należy skontaktować się z nami w celu naliczenia opłaty , oraz zaznaczyć to w wiadomości do sklepu.

Orientacyjne ceny wysyłki kurierskiej w zależności od wagi :

 

0 - 2 kg   =     16 zł

2 - 5 kg   =     22 zł

5 - 10 kg  =    24 zł

10 - 31.5 kg = 26 zł

Jeśli wymiary paczki przekraczają dł 120 cm lub szer. 60 cm lub głęb. 60 cm  lub suma > 220 cm + 13 zł.

31.5 - 50 kg = od ok 60 zł do 123 zł ( zależnie od wymiarów )

50  -   70 kg =  od ok 70 do 123 zł (zależnie od wymiarów )

powyżej 70 kg i przy niestandartowych wymiarach przesyłki  - obowiązuje cennik przesyłek paletowych wybranego kuriera. (do 100 kg - 123 zł , do 200kg - 165zł).

Bezpłatne dostarczenie Twojej paczki

Nie zależnie od wagi i wielkości.

Na terenie Łodzi, Pabianic i Rzgowa zamówienia powyżej 300 zł dostarczamy gratis !

Należy w tym przypadku wybrać opcję " Odbiór osobisty " i zaznaczyć w mailu godziny i dzień obecności oraz telefon i adres odbioru. W przypadku płatności przy odbiorze aby uniknąć dodatkowych kosztów należy zaznaczyć - przelew bankowy lub inną formę płatności ( typu PayPal lub transferuj) i wpłacić zaliczkę w wysokości ok 10% zamówienia - a resztę przy odbiorze. 

 

Odbiór osobisty

Miejscem odbioru może być :

Salon firmowy w Łodzi na ul. Broniewskiego 68 ,

 

lub po uprzednim umówieniu :

Rejon ulicy Pabianickiej / Św. Franciszka 74

 

 

Wysyłka lub termin odbioru osobistego zostanie potwierdzona wysłaniem do Państwa maila lub telefonicznie.


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty
Reklama

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę